Teknoloji

Evden çalışmanın korkunç yüzü: Evden çalışmaya devam edilirse 2100’de insanlar böyle görünecek

Evden çalışmak bir zamanlar nadirdi, ancak Covid-19 salgınının ardından milyonlarca insan için norm haline geldi. Ancak grotesk bir model, ofise geri dönmek istemenize neden olabilir.

Mobilya İş Yerinde, konut işçilerinin 2100’de nasıl görünebileceğini ortaya çıkardı ve bu çok da arzu edilen bir görünüm değil. Rezidanstan çalışması sonucu Anna adını verdikleri model kambur, esmer, şiş gözleri ve pençe gibi elleri olan.

Şirket, Anna’nın her zaman potansiyel zihinsel sağlık sorunlarına işaret ettiğini ve teknoloji kullanımı, ekrana maruz kalma ve kötü duruştan kaynaklanan birçok fiziksel etki gösterdiğini belirtti.

Sağlık uzmanları, elde edilen bulgulara dayanarak, konuttan çalışanların sağlıklı kalmak için önlem alması gerektiğini belirtiyor. United Medical Education’ın Kurucusu Brian Clarkuzaktan çalışanların sırt ve boyun ağrısından kaçınmak için vücutlarını esnetmek ve hareket ettirmek için düzenli molalar vermeleri gerektiğini söylüyor.

Proaktif Sağlık Müdürü Sarah Gibsonhalbuki, ‘ 20-20-20 ‘ kuralı önerilir. Bu kurala göre her 20 dakikada bir 20 saniye boyunca ekrandan bakmanız ve 20 metre ötedeki bir şeye odaklanmanız gerekiyor.

Ayrıca, düzenli olarak evden çalışıyorsanız, Özel bir çalışma alanı oluşturmanız önerilir.

konyaaltiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu