Ekonomi

Chery, Türkiye’nin en büyük 25 filo şirketi ile bir araya geldi

Chery, Türkiye’nin en büyük 25 filo şirketi ile bir araya geldi.

Yaklaşık 4 ayda C-SUV ve D-SUV segmentlerinin en çok tercih edilen markalarından biri haline gelen Chery, düzenlediği etkinlikte filo kiralama sektörünün önde gelen firmalarının temsilcilerini ağırladı. Bireysel satışlar kadar kurumsal filo işbirliklerine de önem veren Chery Turkey, yakın gelecekte bu alandaki etkinliğini artırmayı planlıyor.

Chery Türkiye Lider Yardımcısı Ahu Turan; “Ürün fiyatlarımızı açıkladığımız günden bu yana tüm Chery ekibi olarak yoğun talebi karşılamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bireysel müşterilerimize öncelik vererek çıktığımız Türkiye serüvenimizde filo müşterilerimizin desteğini alarak pazardaki etkinliğimizi artıracağımıza inanıyoruz. Filo satışları, yaklaşık 4 ayda toplam satışlarımızın yüzde 4’ünü oluşturuyor ve önümüzdeki dönemde bu sayıyı biraz daha artırmayı hedefliyoruz” dedi.

3 farklı SUV modelinin filo detaylarını anlatan Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan; “Yaklaşık 4 ayda 113’ü OMODA 5, 122’si TIGGO 7 PRO ve 154’ü TIGGO 8 PRO olmak üzere toplam 389 Chery modelini kurumsal filo müşterilerimize teslim ettik. Filo satışlarında istikrarlı bir dağılımda modellerimizin tercih edildiğini görürken, 7 koltuklu TIGGO 8 PRO pazarda değerli bir boşluğu doldurarak filoların önüne geçmesini sağladı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu